¤ World of Warcraft

Jak začít hrát World of Warcraft


Každý z vás určitě zná hru World of Warcraft (dále jen WoW) nebo o ní alespoň slyšel. Společnost Blizzard, která je autorem této hry si dala opravdu záležet na propracování všech detailů postav, okolí a světa! Udělali dobře, že tvorbu neuspěchali. Tato hra ovládá s přehledem dnešní scénu MMORPG! Prostě nezná konkurenta. Milióny lidí na celém světe platí vlastníkům Blizzardu, aby si mohli zahrát WoW na originálních serverech v přepočtu cca 400Kč měsíčně. A ještě vetší počet lidí hraje na neoficiálních serverech, kde to není tak kvalitní a nefungují při hře některé funkce, ale myslím si, že to pro běžného uživatele, který chce ušetřit stačí.

            V tomto článku se vám pokusím poradit jak nainstalovat a rozjet WoW na neoficiálních serverech,ale varuji vás. Je to nejhranější hra světa a stala se spoustě lidem osudovou,protože je silně návyková. V některých státech se lidé museli dát na odvykávající kůry u psychiatrů. A taky vám předem sděluji, že WoW je hodně náročná hra na čas. Nelze z ní mít požitek pokud ji hrajete jen dva dny. Pokud jí budete pařit každý den může vám zabrat několik měsíců i několik let než dosáhnete nejvyšších úrovní a toho pravého požitku.
       Tak a teď už vám mohu s čistým svědomím povědět jak na to! Základem je samozřejmě pořídit si instalační DVD hry WoW. Po nainstalování je třeba do hry nainstalovat patche,které jsou dostupné o kategorii dále nebo na internetu(ulozto.cz). Po instalaci hry začínáte patchem 3.0.1 a většina serverů na WOTLK je 3.3.2 nebo 3.3.3a a TBC 2.4.3. Patche si stáhněte na verzi US nebo GB podle typu hry jakou máte. Typ hry zjistíte při instalaci. Pokud se vám povede patche nainstalovat, tak je třeba najít si nějaký server. Doporučuji stránku se servery. Je tam přehled spousty serverů,ze kterých můžete vybírat. Musíte si ale vybrat takový, který podporuje stejný patch jako máte nainstalovaný vy. Servery rozlišujeme podle jejich rychlosti.

1)Very low=Velmi pomalý server.Hra na něm je zdlouhavá a dosažení vysokých levelů trvá dlouho.
2)Low=Podobný jako very low o trochu rychlejší.
3)Blizzlike=Podobný jako originální server.
4)High=Je o trochu rychlejší než originální server.Vřele doporučuji.
5)Very high=Dost rychlý server. Dosahují se na něm vysoké levely velmi rychle. Slouží pro hráče kteří nemají moc času.Nedoporučuji, protože požitek ze hry není nic moc.
6)Fun server=Opravdu jen pro hraní for fun. Dosažení nejvyššího levlu trvá pár hodin. Požitek ze hry není skoro žádný.

     Pokud si vyberete server na kterém chcete hrát, je třeba se podívat na jeho web a tam si založit account. Pak je ještě potřeba přepsat realm list, který se nachází ve složce: World of Warcraft a ta je tam,kde jste si hru nainstalovali. Realm list otevřete pomocí textového dokumentu a přepište v něm adresu serveru, kterou naleznete na stránkach nebo na seznamu servesů.Realml list by měl vypadat: Viz v kategorii patche_!!. Nejproblematičtější čás práce je za námi. Spusťte hru a přihlaste se pod svým accountem.
Jayk3M feat. Beny - Mystiq.cz