Nápověda

 Předmět příspěvku: Nápověda Portal Lore
Nápověda projektu Portal Lore slouží jako návod k použití služeb našeho projektu. S veškerými dotazy na které zde nenajdete odpověď, se obraťte na technickou podporu. Veškeré kontakty naleznete na ( http://www.administratori.717.cz/ ). Za správnost návodů zde uvedených odpovídá tým projektu Portal Lore. Veškeré návody jsou chráněny autorskými právy a jejich kopírování je trestný čin.

 Předmět příspěvku: Nový odkaz
Přidání nového odkazu do katalogu odkazů lze provést na stránce ( http://odkazy-portal-lore.717.cz/menu/kategorie ), kde si vyberete kategorii, která odpovídá zařezaní vaší stránky. Po kliknutí na vybranou kategorii se vám v hodní části objeví možnost " Přidej odkaz ". Po kliknutí se vám objeví registrační formulář pro přidání nového odkazu do katalogu. Ve formuláři přednostně vyplníte povinná pole, která jsou označena hvězdičkou ( * ). Po odeslání údajů bude vaše stránka schválena administrátorem ( zpravidla do 48 hodin ) služby a poté zařazena do katalogu.

 Předmět příspěvku: Jak se připojit
Jak se připojit na náš World of Warcraft server ? Webové stránky serveru naleznete na ( http://wow-portal-lore.717.cz/ ). Nejprve si zaregistrujte nový účet na stránkách ( http://wow-portal-lore.717.cz/menu/registrace ). Po registraci si změňte RealmList podle uvedené informační tabulky, kterou naleznete v pravém menu jako " Informace "Kompletní znění RealmListu je:set realmlist SERVERset patchlist us.version.worldofwarcraft.comset realmlistbn ""set portal us Místo " SERVER " doplňte realm daného serveru. Poté už jen spusťte hru a přihlašte se na účet, který jste si předtím vytvořily na webových stránkách.Pokud hrajete na více serverech můžete si nainstalovat RealmListModifer, který naleznete na ( http://www.portal-web.717.cz/menu/world ... /realmlist ).Downloady he hře naleznete na ( http://www.portal-web.717.cz/menu/world ... aft/patche ).

 Předmět příspěvku: Chatování
Oficiální stránku online chatu projektu naleznete na ( http://www.abn.717.cz/ ). Pro připojení do chatu stačí vyplnit nick ( přezdívku ) na stránce ( http://www.portal-web.717.cz/menu/717-cz/chat ) a vstoupit do chatu. Pro plné využívání služby musíte být zaregistrován zde ( http://vsevjednom.cz/registrace.php ). Po registraci se můžete trvale přihlásit a kdykoli vstoupit do chatu jako registrovaný uživatel.

 Předmět příspěvku: BOT
BOT = roBOT nebo-li automat. Internetový robot je script, který slouží k usnadnění práce jako například umisťování internetových stránek do vyhledávačů, na internetových portálech jako Lide.cz,... slouží jako chatující uživatelé, kteří dohlížejí na dodržování pravidel chatovacích místností. BOT projektu Portal Lore slouží na umisťování odkazů do katalogu, psaní příspěvků na stránky a jako uživatel v našem online chatu.Downloady a návod jak zprovoznit bota na serveru lide.cz naleznete na ( http://www.portal-web.717.cz/menu/bot-na-lide-cz ). Bližší nápověda o provozu BOTů a autorských právech naleznete na ( http://napoveda.seznam.cz/cz/boti.html ).

 Předmět příspěvku: Korunky
Korunky slouží k rozlišení pracovníků projektu a jejich zařazení. Na projektu pracuje několikačlenný team. Každý z teamu má na starost určitou sekci nebo službu portálu o kterou se stará a je za ní zodpovědný. Korunky také slouží k tomu, aby běžný uživatel poznal, kdo je administrátor projektu a kdo jen běžný uživatel v případě nutnosti kontaktovat technickou podporu. Korunky jsou barevně rozlišeny např. červené korunky mají hlavní administrátoři a bílé pomocníčci projektu. Oficiální rozpis korunek a pravomocí projektu naleznete na ( http://www.korunky.717.cz/ ).

 Předmět příspěvku: Galerie
Pokud chcete mít umístěn váš screen z jakékoly hry na stránkách Game Portal Lore, stačí ho zaslat pomocí formuláře na stránce ( http://game-portal-lore.717.cz/menu/galerie ). Večkeré screeny budou umístěny nejpozději do 48 hodin od zaslání.

 Předmět příspěvku: Výměna odkazů
Pokud by jste měly zájem o výměnu reklamních odkazů ať už textových, ikonek ( 88x31 ), bannerů ( 468x60 ) nebo jiných, kontaktujte někoho z administračního teamu projektu Portal Lore. Podmínky výměny ohledně všech stránek portálu jsou dle dohody. Veškeré aktuální kontakty naleznete na ( http://www.administratori.717.cz/ ).

Dodatek k partnerským stránkám. Stránky s kterými jsme již vyměnily ikonky prochází pravidelnou kontrolou. V případě delší nefunkčnosti ikonky, bude udělena výzva o opravě, popřípadě zaslání adresy nové ikonky. V případě, že nebudeme informováni o delší nefunkčnosti celé stránky, bude odkaz z našich stránek bez upozornění smazána.

 Předmět příspěvku: Diskuzní fórum
Diskuzní fórum projektu Portal Lore slouží jako fórum technické podpory, nápověda nebo jen tak pokec o všem... neregistrovaní uživatelé mohou číst veškeré příspěvky na tomto fóru, ale nemohou se zapojovat do diskuze. Registrovaní členové si mohou vytvořit vlastní profil a dopisovat si veřejně na fóru nebo pomocí soukromých zpráv ( PM ). Fórum slouží jako hlavní komunikační prostředek celého projektu Portal Lore.

 Předmět příspěvku: Profil
Profil na stránkách vyhledávače projektu slouží pro psaní diskuzních fór, vstup do chatu a mnoho dalšího. Přihlášení naleznete na hlavní stránce ( http://web-search.717.cz/ ). Po přihlášení se vám ve spodní části stránky zobrazí možnost " Můj profil ", kde naleznete veškeré možnosti přihlášených uživatel. Pokud již máte registrovaný účet na webgarden.cz můžete se přes něj přihlásit. Pokud ještě nemáte na žádných stránkách registrován žádný účet, využijte možnost " Nový uživatel ", která vás odkáže na stránku registrace ( http://web-search.717.cz/$registration ).

 Předmět příspěvku: ShoutBox
ShoutBox projektu Portal Lore slouží jako menší chat. Můžete v něm klást dotazy ohledně celého portálu, nabídky nebo jen tak si pokecat. ShoutBox nemá praktické zaměření a slouží jen jako komunikační služba uživatelů portálu Lore. Ovšem ShoutBox neslouží jako osobní reklamní systém. Vyhrazujeme si právo veškeré příspěvky typu reklama, spam, atd... bez upozornění mazat.

 Předmět příspěvku: Články
Články projektu slouží pro zpestření nebo pro shrnutí větších novinek na portálu. Veškeré články jsou psány na mediálních stránkách projektu Portal Lore v sekci " Články ". Ovšem i běžní uživatelé mají šanci napsat své vlastní články ať už dobrodružné příběhy, recenzi vlastního projektu, nebo přímo o Portal Lore. Celá stránka WarCraft Lore ( Média Portal Lore ) je spravována redakčním teamem.